Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Gala plebiscytu "Nauczyciel na medal". Najlepsi...

Data dodania: 2018-12-17
Za nami uroczyste podsumowanie wielkiego pomorskiego plebiscytu „Nauczyciel na medal“. Celem tej akcji było wyróżnienie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych pedagogów ora... więcej »
 
 

Najfajniej w Polsce "lubi ludzi"

Data dodania: 2018-12-17
Paulina Szulc została Najfajniejszym Wolontariuszem w Polsce. Zadecydowali o tym internauci, którzy wybrali ją spośród 16 kandydatów reprezentujących poszczególne województwa.... więcej »
 
 

Uchwała w sprawie udzielenia dotacji na prowadzenie...

Data dodania: 2018-12-17
Uchwała Zarządu Powiatu w sprawie udzielenia dotacji na prowadzenie w Powiecie Starogardzkim punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej przez organizacje poza... więcej »
 
 

Nabór na członków komisji konkursowej do...

Data dodania: 2018-12-17
Uchwała Zarządu Powiatu w sprawie ogłoszenia o naborze na członków komisji konkursowej do opiniowania ofert na realizację zadań publicznych przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione... więcej »
 
 

Nowe godziny pracy Starostwa Powiatowego

Data dodania: 2018-12-17
Od 1 stycznia 2019 roku Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim będzie czynne w innych godzinach niż do tej pory.     więcej »
 
 

Masz mrożonkę "Jagody leśne...

Data dodania: 2018-12-16
Produkt "JAGODY LEŚNE Mroźna Kraina 300 g" został wycofany ze sprzedaży. GIS ostrzega: mogą zawierać salmonellę! Sprawdź, które partie mrożonki "Jagody le... więcej »
 
 

Na Pomorzu spadł śnieg. Jak długo się utrzyma?...

Data dodania: 2018-12-16
Jaka będzie pogoda w niedzielę, 16 grudnia 2018? Na Pomorzu spadł śnieg. Na drogach jest ślisko. Zobaczcie szczegółową prognozę pogody na 16.12.2018. więcej »
 
 

Niezwykłe narodziny w szpitalu w Gdańsku....

Data dodania: 2018-12-15
To drugi taki przypadek w Polsce! W uniwersyteckim szpitalu Kliniczna przyszedł na świat zdrowy noworodek o imieniu Szymek. Nie byłoby w tym nic ekscytującego, gdyby nie fakt, że mama ch... więcej »
 
 

Modraczek gotowy na Święta

Data dodania: 2018-12-15
Co roku przed Świętami Bożego Narodzenia w każdym przedszkolu i szkole odbywają się jasełka. Tegoroczne w Miejskim Przedszkolu Publicznym Nr 6 „Modraczek” były wyjątkowe. Po... więcej »
 
 

BADALI OKOLICZNOŚCI WYPADKU DROGOWEGO [FILM]

Data dodania: 2018-12-14
Policjanci ze Skarszew i starogardzkiej drogówki, przedstawiciele Powiatowego Zarządu Dróg w Starogardzie Gdańskim i straży pożarnej spotkali się na miejscu tragicznego w skutkach wypadku dro... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1194
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
starogardzki

Powiat starogardzki - powiat w województwie pomorskim ma swoją siedzibę w Starogardzie Gdańskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Skórcz, Starogard Gdański (gmina miejska), Czarna Woda, Skarszewy, Bobowo, Kaliska, Lubichowo, Osieczna, Osiek, Skórcz, Smętowo Graniczne, Starogard Gdański (gmina wiejska), Zblewo.

Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia starogardzka to przede wszystkim obszary nieskażonej przyrody. Malowniczość terenów zapewniają tu liczne strumienie, rzeki i jeziora. Każdy turysta powinien odwiedzić Bory Tucholskie. Oprócz chronionej roślinności zaobserwować tu można m.in. daniele, jelenie, sarny, zające, jenoty, dziki, a także liczne gatunki występującego na tych obszarach ptactwa.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola