Belka
Wtorek, 23 Października 2018   imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Kompleksowa organizacja ślubów, wesel oraz innych imprez

 

Firma Matrimonio specjalizuje się w organizacji i koordynacji ceremonii ślubnych i uroczystości weselnych oraz innych przyjęć okolicznościowych. Naszym zadaniem jest, aby Państwa najważniejszy dzień w życiu przebiegał bez żadnych problemów zgodnie z oczekiwaniami.

Powstaliśmy po to by odciążyć Państwa z szeregu obowiązku i spraw związanych z przygotowaniami do uroczystości, które jak wiadomo pochłaniają dużo czasu.

Sprawimy że ten dzień będzie niezapomniany i wyjątkowy. Zapewniamy naszą opiekę od pierwszego spotkania, aż do końca uroczystości. Zadbamy o każdy szczegół.

Nasze usługiświadczymy na najwyższym poziomie, podpierając je uzyskanym duplomem – konsultanta ślubnego, jednocześnie wykorzystując swoje zainteresowania, pomysłowość, dotychczasowe doświadczenie i znajomość branży ślubnej. Współpracujemy z wieloma firmami na terenie Starogardu Gdańskiego, okolic a także i kraju.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie starając się zorganizować nawet najbardziej nietypowe i ciekawe pomysły oraz marzenia.

WIĘCEJ NA: www.matrimonio.com.pl oraz NK: http://nk.pl/#profile/25153779

Kontakt

KONTAKT : 504 664 752; 504 664 797
email: matrimonio.sc@gmail.com
gg: 3545869
skype: matrimonio9

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
starogardzki

Powiat starogardzki - powiat w województwie pomorskim ma swoją siedzibę w Starogardzie Gdańskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Skórcz, Starogard Gdański (gmina miejska), Czarna Woda, Skarszewy, Bobowo, Kaliska, Lubichowo, Osieczna, Osiek, Skórcz, Smętowo Graniczne, Starogard Gdański (gmina wiejska), Zblewo.

Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia starogardzka to przede wszystkim obszary nieskażonej przyrody. Malowniczość terenów zapewniają tu liczne strumienie, rzeki i jeziora. Każdy turysta powinien odwiedzić Bory Tucholskie. Oprócz chronionej roślinności zaobserwować tu można m.in. daniele, jelenie, sarny, zające, jenoty, dziki, a także liczne gatunki występującego na tych obszarach ptactwa.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola