Belka
Wtorek, 23 Października 2018   imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Profesjonalne Przedłuzanie włosów-12 metod

Kategoria: Zdrowie i uroda » Fryzjer
 

Witam


Przedłużanie włosów, to zabieg ,który zapewnia olśniewający efekt i kreuje nowy wizerunek! Zapewniam profesjonalną pomoc, w dokonywaniu przemian-zarówno tych maleńkich, jak i tych szokujących.


PRZEDŁUŻANIEM WŁOSÓW ZAJMUJĘ SIĘ OD 7 LAT

Oferuję usługę przedłużania i zagęszczania włosów-na terenie Gdańska i okolic-
U mnie-bądź w domu klientki.

WŁOSKI PRZEDŁUŻAM RÓWNIEŻ W SALONIE FRYZJERSKIM!!!

ZAPRASZAM WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE PANIE


Oferuję włosy włosy naturalne ,o strukturze azjatyckiej ,indyjskiej, europejskiej i słowiańskiej 
(można farbować ,prostować, kręcić)

Pracuję na naturalnych włosach 100% human hair


Włosy azjatyckie - są to włosy naturalne,
dosyć grube i proste.
Można je prostować i suszyć.
Ciężko się je kręci.
Nadają się do założenia na włosy grube, gęste.
Są one najtańsze z włosów naturalnych


Włosy indyjskie-są to włosy naturalne
najpopularniejsze w przedłużaniu
Można je prostować, kręcić, suszyć.
Są to włosy dla Pań ,które posiadają
swoje-zarówno grube jak i cienkie włosy.

Włosy europejskie - są to włosy naturalne,
bardzo dobre jakościowo-gładkie po umyciu.
Można je kręcić, prostować, suszyć,
i farbować.


Włosy słowiańskie - są to włosy naturalne,
najlepsze jakościowo ,miękkie, cienkie,
najbardziej podobne strukturą do naszych włosów.
Są to najdroższe włosy.
Charakteryzują się wysoką wytrzymałością, długo pozostają w doskonałej kondycji. Można je poddawać zabiegom koloryzacji, trwałej (oczywiście z umiarem).


PRZEDŁUŻAM WŁOSKI 10 ( dziesięcioma) METODAMI-
KAŻDA KLIENTKA ZNAJDZIE ODPOWIEDNIĄ METODĘ DLA SIEBIE.

Przed każdym zabiegiem-przeprowadzam konsultację, podczas której oceniam kondycję włosów, stopień uwrażliwienia i strukturę. 
Ustalamy z klientką kolor i długość i umawiamy się na zakładanie.

Oto metody jakimi przedłużam włoski :

-microrings
-tulejkowa
-keratynowa (zgrzewarka)
-pistoletowa
-warkoczykowa
-kera wax
-clip in on
-hair talk
-racoon
-tissage

METODA MICRORINGS :


Polega ona na doczepianiu pasemek do Twoich naturalnych włosów przez niewielkie i po zamocowaniu niewidoczne aluminiowe obrączki dopasowane kolorem do koloru Twoich włosów. Główną zaletą metody jest to, że Twoje włosy nie są poddawane działaniu temperatury ani środków chemicznych, które to czynniki mogą mieć negatywny wpływ na strukturę włosa .W przypadku metody obrączkowej i tulejkowej włosy mogą być noszone-dopóki są zadbane i wyglądają estetycznie. W zależności od gatunku włosów-może to być nawet do dwóch lat-w przypadku włosów słowiańskich. Gdy odrost zaczyna przeszkadzać w codziennej pielęgnacji włosów (głównie przy czesaniu, osłabia to również trwałość łączeń) pasemka można zdjąć, zregenerować i założyć ponownie przy użyciu nowych obrączek lub tulejek. Jednym słowem: wracamy do stanu początkowego i możemy nosić nasze włosy dalej .Zabieg taki wykonujemy średnio co 3 do 4 miesiące. Jest to okres optymalny-zarówno jeśli chodzi o trwałość łączeń, jak i wygodę codziennej pielęgnacji.

METODA KERATYNOWA (NA CIEPŁO)

Pasemka są mocowane do Twoich włosów za pomocą zgrzewów wykonanych klejem keratynowym lub żywicznym. Pozwala na doczepienie dużej ilości włosów, ponieważ nie ma w jej przypadku żadnych czynników ograniczających jak np. w metodzie MicroRings , gdzie rozmiar obrączki determinuje grubość doczepianego pasemka. Po upływie kilku miesięcy, gdy pojawi się odrost włosy należy zdjąć. Nie zawsze udaje się odzyskać odpowiednią ich ilość, by założyć je ponownie wyżej.

METODA TULEJKOWA

Własne włosy łączy się za pomocą miedzianych tulejek, które zaciska się specjalnymi cążkami.
Włoski nosimy około 2-3 miesięcy po czym odkształcamy tulejkę,podciągamy włosy i zaciskamy ponownie. Metoda ta nie niszczy włosów w żaden sposób, ponieważ nie używamy kleju ani wysokiej temperatury.

METODA PISTOLETOWA

Dobierając odpowiedni kolor pasemek doczepianych włosów i za sprawą keratyny, która jest bezbarwna, zgrzewamy włosy. Ważnej jest, aby być świadomym, że korzystając z tej metody nie ma możliwości zsunięcia pasemka.

Pasemka zdejmujemy specjalnym płynem po około 2-3miesiącach. Po tym czasie ściągamy doczepione włosy i nic niestety najczęściej nie zakładamy ich ponownie przy tej metodzie.


METODA WARKOCZYKOWA

Jest to metoda polegająca na wplataniu włosów na taśmie-w odpowiednio dobranym kolorze we własne włosy, za pomocą specjalnego, ciasnego splotu warkoczykowego, bez użycia chemii. 


METODA KERA WAX

Polega ona na „zgrzewaniu” pasemek z naszymi włosami-na zimno – łuskę z klejem (keratynowym bądź silikonowym) rozpuszczają tu ultradźwięki, dzięki czemu „zgrzew” jest mały, płaski i idealnie zgrany z kolorem włosów.

METODA CLIP IN ON

Clip-in on to pasma włosów mocowane w wybranych miejscach za pomocą specjalnych klipsów. Efekt jest natychmiastowy. Plusem jest to, że włosy zakładamy maxymalnie w 15 minut-ściągamy do spania i mycia. Natomiast minus tej metody to dyskomfort-trzeba kontrolować czy nie zsuwają nam się spineczki .ale jest na to sposób. Dla lepszego komfortu mogę wykonać 2 cieniutkie dobierane warkoczyki, one przytrzymają taśmy i mamy gwarancje niezsunięcia się spineczki-grzebyczka.

METODA HAIR TALK

Polega ona na wklejaniu pięciocentymetrowych pasm na tasiemkach ,na których znajdują się włosy.

Tasiemki zakończone są taśmą klejącą, dzięki której włosy klientki są wklejane z dwóch stron.

METODA RACCON

Polega ona na łączeniu włosów hypoalergicznym woskiem o unikalnym składzie. Połączenie związków polimerów z wyciągiem ze skórki pomarańczowej i nasion sosny, zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy odpornością, wytrzymałością i łatwością usuwania włosów.


Już nie musisz niszczyć włosów chemicznym baleyagem -wykonamy baleyage z włosów doczepianych 

Każda klientka otrzymuje sposoby pielęgnacji włosów przedłużonych-sposoby ich czesania i mycia.


Bogata gama kolorystyczna ,daje pełną możliwość doboru idealnego koloru!


Aktualny cennik na mojej stronie lunahair.pl.tl


Serwis awaryjny w ramach usługi!!!


Pytania najczęściej zadawane przez klientki :

1) Czy przedłużanie może zaszkodzić moim włosom ?
odp: Przy odpowiednio dobranej do włosów metodzie przedłużania, oraz ilości pasemek, prawidłowym wykonaniu usługi i odpowiedniej pielęgnacji fakt noszenia przedłużonych lub zagęszczonych włosów nie odbije się w żaden sposób na własnych włosach.

W przypadkach gdy włosy są cienkie i delikatne, zalecam zagęszczanie, które wykonuję cieńszymi pasemkami oraz mniejszymi obrączkami, dzięki czemu-włosy są obciążone w minimalnym stopniu. Włosy przedłużone metodą microrings, można zdjąć w każdej chwili, bez używania środków chemicznych, szybko i bezboleśnie, bez uszkodzenia własnych włosów. Przy metodzie keratynowej -trwa to dłużej i wykorzystuje się specjalne rozpuszczalniki.

2) Słyszałam, że po zdjęciu przedłużanych-własne włosy wypadają ?
odp: Każdego dnia, człowiek traci nawet do 100 włosów. Jednocześnie wyrastają nowe włosy. To proces całkowicie naturalny, jednak praktycznie niezauważalny. Przy noszeniu przedłużanych włosów-własne nie mają jak wypaść, gdyż są przytrzymywane przez łączenia. Dopiero po zdjęciu łączeń-włosy, które już wypadły, mają ujście. Jeżeli nosimy włosy średnio 60 dni, to rachunek jest prosty :60 dni razy kilkadziesiąt włosów każdego dnia i stąd wrażenie, że włosy wypadły w niepokojącej ilości. Nie ma powodów do obaw.

3) Jak długo można nosić przedłużone włosy ?
odp: Podstawowe czynniki, od których to zależy to : jakość użytych do przedłużenia włosów, metoda, jaką są doczepione oraz ich pielęgnacja. Włosy europejskie i słowiańskie-mają długą żywotność (słowiańskie w zasadzie nieograniczoną, europejskie nawet do 12stu miesięcy).Jeżeli włosy są zadbane, można je nosić do czasu, gdy odrost nie będzie przeszkadzał ,a włosy nie zaczną się plątać u nasady głowy- czyli ok.3-4 miesięcy. Po tym czasie przy metodach Microrings i Easy Hair włosy można podciągnąć i nosić dalej. Przy metodzie keratynowej nie zawsze da się odzyskać ilość włosów odpowiednią, by założyć je ponownie.

4) Co-jeżeli regularnie farbuję włosy ?
odp: Kolor włosów doczepianych ,jest precyzyjnie dobrany do włosów klientki. Jeżeli jednak włosy poddawane są stałym zabiegom koloryzacji, farbowanie ich ( europejskich i słowiańskich) nie stanowi żadnego problemu .Należy jednak pamiętać, aby nie nakładać farby na łączenia włosów.

Kontakt

Kontakt pod numerem telefonu :

788 585 276


ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONĘ LUNAHAIR.PL.TL

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
starogardzki

Powiat starogardzki - powiat w województwie pomorskim ma swoją siedzibę w Starogardzie Gdańskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Skórcz, Starogard Gdański (gmina miejska), Czarna Woda, Skarszewy, Bobowo, Kaliska, Lubichowo, Osieczna, Osiek, Skórcz, Smętowo Graniczne, Starogard Gdański (gmina wiejska), Zblewo.

Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia starogardzka to przede wszystkim obszary nieskażonej przyrody. Malowniczość terenów zapewniają tu liczne strumienie, rzeki i jeziora. Każdy turysta powinien odwiedzić Bory Tucholskie. Oprócz chronionej roślinności zaobserwować tu można m.in. daniele, jelenie, sarny, zające, jenoty, dziki, a także liczne gatunki występującego na tych obszarach ptactwa.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola