Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Happy Starogard Gdański - [ PaT Starogard Gd. , studiomario.pl ]

 
Starogard Gdański również chciało pokazać, że jest szczęśliwe! Przedstawiamy Wam naszą interpretację teledysku do piosenki Pharrella Williamsa - Happy! Dziękujemy wszystkim co zgłosili się ,chętnym i pozytywnie zakręconym, którzy przyczynili się do powstania tego projektu! SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA MAŁGORZATY KWIATKOWSKIEJ Z URZĘDU MIASTA ZA WSPÓŁPRACE I POZYTYWNE WSPIERANIE DZIAŁAŃ MŁODZIEŻY PAT . •Przedszkole nr. 6 w Starogardzie Gdańskim '' MODRACZEK '' •Przedszkole nr. 10 w Starogardzie Gdańskim ''SŁONECZNA KRAINA '' •GKStarogard Gdański - [kolarstwo] •Szkoła nr.3 w Starogardzie Gdańskim •MZK Starogard Gdański •Ranczo Krąg stajnia-rekreacja,sport i hipoterapia •PKP Starogard Gdański •Ognisko Pracy Poza Szkolnej •Kociewskie Morsy •Publiczne Gimnazjum nr.1 w Starogardzie Gdańskim •Hufiec ZHP Starogard Gdański •Stowarzyszenie ''Można Inaczej" - Wolontariusze •Młodzieżowa Rada Miasta w Starogardzie Gdańskim Pomysłodawca/Reżyser - Grupa PaT Starogard Gd. wraz z Koordynatorem Mariusz Szwoch [ studiomario.pl ] Info -- PAT STAROGARD GD. Program PaT (Profilaktyka a Ty) to ogólnopolski projekt koordynowany przez Komendę Główną Policji w Warszawie. Pomysłodawcą i założycielem jest insp. Grzegorz Jach, wokół którego pracuje impresariat programu PaT. W wielu miastach Polski program już zawitał i teraz znajdują się tam grupy PaT, wraz z liderem, oraz zespołem lidera. Wreszcie, idea ta zawitała do Starogardu! 21 listopada odbył się casting do spektaklu edukacyjno -- profilaktycznego „Sekret", na którym został wyłoniony zespół ludzi, którzy razem stworzą Starogardzką grupę PaT. W programie tym, mówimy o „modzie na życie bez uzależnień", o tym że czasami „pierwszy raz" może nie być jedynym, a konsekwencje ciągnące się za nim nieodwracalne. Według nas nudne pogadanki i ulotki to gra nie warta świeczki. Program PaT mówi tym środkom przekazu zdecydowanie NIE! Wiec w jaki sposób mówimy o profilaktyce? Za pomocą SZTUKI! Teatr, film, muzyka, spotkania, happeningi, ale przede wszystkim największą siłą programu PaT jest to, że tworzymy jedną społeczność! Społeczność, która potrafi powiedzieć „jesteśmy wolni, i żyjemy bez uzależnień!". pat.policja.gov.pl

 


MARIUSZ SZWOCH
 
Data pliku video: 2014-04-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
starogardzki

Powiat starogardzki - powiat w województwie pomorskim ma swoją siedzibę w Starogardzie Gdańskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Skórcz, Starogard Gdański (gmina miejska), Czarna Woda, Skarszewy, Bobowo, Kaliska, Lubichowo, Osieczna, Osiek, Skórcz, Smętowo Graniczne, Starogard Gdański (gmina wiejska), Zblewo.

Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia starogardzka to przede wszystkim obszary nieskażonej przyrody. Malowniczość terenów zapewniają tu liczne strumienie, rzeki i jeziora. Każdy turysta powinien odwiedzić Bory Tucholskie. Oprócz chronionej roślinności zaobserwować tu można m.in. daniele, jelenie, sarny, zające, jenoty, dziki, a także liczne gatunki występującego na tych obszarach ptactwa.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola